Novinky 2017

31.12.2017 - Aithér dnes slaví své osmé narozeniny! Přejeme ti jen to nejlepší a hlavně zdraví do dalších let.

 

24. 12. 2017 - Naši drazí přátelé, přejeme Vám ze srdce krásné a pohodové prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2018 :-)

 

21. 12. 2017 - Našemu odchovu Auroře byl oficálně udělen titul Rakouský junior šampion. Máme velkou radost a je to pro nás krásný předčasný vánoční dárek.

8.12. 2017 - Aithér si zimní procházky opravdu užívá.

 

 

3.12.2017 - Mezinárodní výstava psů Wels/ Rakousko, rozhodčí: Rade Vesic (Srbsko)

Aurora de Cazador Gallardo - třída mladých - Výborná 1, Junior Winner, Best Junior !!!

Máme obrovskou radost. Velká gratulace majitelce Petra Wieser a poděkování Roman Teibl za excelentní předvedení. Děkujeme!

2. 12. 2017 - Mezinárodní výstava psů Wels/ Rakousko, jrozhodčí: Sebastian Harnik (Polsko)

Aurora de Cazador Gallardo - třída mladých - Výborná 1, Junior Winner, Best Junior !!!

Aurora tímto splnila podmínky pro udělení titulu Junior šampion Rakouska ! Obrovská gratulace majitelce - Petra Wieser a poděkování handlerovi Roman Teibl za skvělé předvedení. Moc děkujeme za krásnou prezentaci.

2. 11. 2017 - Podzim je tu a na Šumavě má obzvláště své kouzlo. Máme tu prostě nádherně :-)

1. 10. 2017 - Vítězná vlna nekončí :-) . Druhý den výstavy v Tullnu se také povedl.

rozhodčí: Schäfer Guido ( Německo), Aurora de Cazador Gallardo, třída mladých -Ex 1, Jugendbester!

Opět moc děkujeme skvělému handlerovi Romanovi Teibl za předvedení Aury a děkujeme Petře Wieser za úžasnou prezentaci. Opravdu vydařený víkend! Jsme na Vás moc hrdí!

30.9. 2017 - Radostné zprávy z Rakouska! Naše Aurora opět zazářila,tentokrát na výstavě v Tullnu!

rozhodčí: Stefan Sinko(Slovinsko), Aurora de Cazador Gallardo, třída mladých - Ex 1, Jugendbester, Beste Hündin  a BOB !!! To vše v pouhých 15 měsících! Máme opravdu obrovskou radost a jsme moc hrdí! Děkujeme Handlerovi Romanovi Teibl za excelentní předvedení a majitelce Petře Wieser moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci naší chovatelské stanice.

24.9. 2017 - Vyrazili jsme na dovolenou k moři, kde pejsci samozřejmě nemohli chybět. Byl to opravdový relax, který jsme si všichni zasloužili.

16. 9. 2017- Proběhlo setkání s našimi štěňátky. Počasí nám sice moc nepřálo, ale my jsme si to i tak moc užili. Procházka, povídání a šťastní pesani i my, že je zase vidíme. Co více si přát :-)

9. 9. 2017 - Další dovolená za námi. Tentokrát jsme byli na Lipně.

1. 8. 2017 - Dorazila k nám návštěva :-). Naše štěňátko Alegra se nám přijela ukázat v celé své kráse. Je to celá maminka, geny nazapře. :-)

16. 7. 2017 - Skvělé zprávy z Rakouska! Mezinárodní výstava psů Oberwart, rozhodčí: Dr. Tripoli Salvatore (Itálie), Aurora de Cazador Gallardo - třída mladých - Výborná 2 , majitelka: Petra Wieser. Ještě jednou obrovská gratulace, holky ! Jsme na Vás moc hrdí a děkujeme za skvělou prezentaci naší chovatelské stanice.

11. 7. 2017 - Prázdniny začaly, tak jsme vyrazili na dovolenou. Tentokrát jsme se byli podívat v Tatrách. Bylo to skvělé a všichni si aktivní dovolenou užívali.

30. 6. 2017 - Naše ,,štěňátka,, oslavují první narozeniny! Neuvěřitelné, jak ten čas letí....Přejeme všem hlavně hodně zdravíčka, protože to je nejdůležitější. Jsme moc rádi, že jsou prckové v úžasných domovech se skvělými páníčky a jsou právoplatnými členy rodiny. Děkujeme!

20. 4. 2017 - Někde už mají jaro, ale u nás si pejsci užívají stále zimních radovánek :-)

5. 3. 2017 - Mezinárodní výstava psů Graz / Rakousko
rozhodčí: George Schogol / Gruzie
Rozhodčí byl velice přísný, ale my jsme dosáhli skvělých výsledků!!!
Aurora de Cazador Gallardo - třída dorostu - velmi nadějná 1 !!!
Vectra de Furioso Cazador - třída šampionů - výborná 1, CACA, res. CACIB !!!
Byla to první výstava pro náš odchov Auroru a byla naprosto dokonalá!
Jsme velice šťastní a moc gratulujeme ke krásnému výsledku majitelce Petře Wieser a velké poděkování také patří vystavovateli Romanovi ! Oboum by jsme chtěli moc poděkovat za úžasnou prezentaci naší chovatelské stanice! Jsme velice šťastní a hrdí! Byl to skvělý den strávený s úžasnými lidmi. Děkujeme pátelé!

28. 1. 2017 - Mia jako modelka pro firmu Hound. Moc děkujeme za krásný komplet obojku a vodítka, který ji opravdu moc sluší!

24. 1. 2017 - Naše Mia oslavuje dnes čtvrté narozeniny! Dnešní den pojala odpočinkově :-). Přejeme jí hlavně spoustu dalších let ve zdraví! Je to úžasná fenka, která nás mnohému naučila a za to jí patří velké díky.

16. 1. 2017 - Na Šumave vládne pohádková zima a pesani si ji moc užívají :-)

2. 1. 2017 - Sáňkování je zábavou pro všechny :-D. Spojili jsme příjemné s užitečným a tohle je výsledek. Mia vyběhaná a náš syn spokojený :-)Best breeder webdesign